Структура джгута турнікета Yellow and Blue

Анатомія Джгута турнікета Yellow and Blue

Illustration

01 Алюмінієвий вороток

Завдяки використанню якісних матеріалов вдалося суттєво зміцнити конструкцію джгута турникета. І це ознака того, що наш виріб став більш надійним. Всі випробування доводять, що наша технологія є надійною та довговічною.

Illustration

02 Стопорний трикунтник 1

Зварний сталевий стопорний трикутник запезпечує стабільну фіксацію воротка, та унеможливлює послаблення тиску після виконання 2го туру.Рекомендований для застосування при накладанні на верхню кінцівку.

Illustration

03 Індикатор затягування

Якщо червоний трикутник не помітний та знаходиться під задньою площадкою джгута турнікета, це означатиме, що Ви виконали перший тур, та можете приступити до обертання воротка.

Illustration

04 Стопорний трикунтник 2

Зварний сталевий стопорний трикутник запезпечує стабільну фіксацію воротка, та унеможливлює послаблення тиску після виконання 2го туру.

Illustration

05 Міцний гачок

Цей гачок створений для запобігання розстібування пряжки. Нами було протестована велика кількість всіх можливих технологій, але даний принцип роботи виявився найбільш надійним.

Illustration

06 Металева пряжка

Завдяки технології одностороннього ковзання вдалось позбутись самовільного ходу стрички для стискання. Завдяки своїй надійной конструкції пряжка не дає можливості послабити тиск джгута турнікета.

Illustration

07 Ремінь для стискання

Надійна стрічка, з особовим типом плетіння, яка гарантує міцне стискання під час застосування джгута турнікета. Ця стрічка дає можливість безперебійного ковзання крізь пряжку, та не дає джгуту турнікету послабити силу тиску під час застосування.

Illustration

08 Тайм тег

Тайм-тег створений для зручного запису часу накладання турникету на кінцівку, є невід’ємним елементом даного виробу. Час накладання є одним з важливих та послідовних елементів при накладанні.

Illustration

09 Габарити та фурнітура

Згідно з філософією нашої компанії. У цьому джгуті турнікеті принципово усі деталі фурнітури, виключно металеві !Але, нам вдалося зробити цей джгут турнікет з вагою лише 120 грамів, що на цілих 24 грами менше ніж SOFTT-Wide Gen4(144 грама).Габаритні розміри Наступні: Довжина 100 смШиринаплощадки 5 смДовжинаплощадки 16 смШирина затяжної стрічки 38 мм Довжина воротка130 мм  

ви можете придбати джгут турнікет Yellow and Blue зараз! 

Наші контакти:

Напішіть нам:

Телефон:

Фейсбук:

Наша адреса:

icon